Olympiáda - MŠ Sídl. Sever, hasiči
Deti z Materskej školy Sídl. SNP sa zúčastnili detskej olympiády, kde si zmerali sily so svojimi rovesníkmi v rôznych športových disciplínach. Počas podujatia preukázali veľkú šikovnosť, športového ducha a odhodlanie.Súťažili v disciplínach žabí skok, slalom a hod loptičkou, v ktorých podali výborné výkony. Vďaka svojej snahe, tímovej spolupráci a bojovnosti sa im podarilo vybojovať krásne 2. miesto.













